BTA10-400B   TRIAC ISOLIERTER INNENAUFBAU 10A 400V 20040408
BTA10-400B   TRIAC ISOLIERTER INNENAUFBAU 10A 400V 20040406
BTA10-400BW ST Microelectronics   TRIAC|400V V(DRM)|10A I(T)RMS|TO-220 20021229
BTA10-400B ST Microelectronics   TRIAC|400V V(DRM)|10A I(T)RMS|TO-220 20021229
BTA10-400B   (67.89 k) 20021222
BTA10-400BW ST   [替换型号]Possible Analogue:Littelfuse Q4010LH5 20120119
BTA10-400B ST   [替换型号]Possible Analogue:Littelfuse Q4010L5 20120119
BTA10-400B   [替换型号]Replacement:BTA10-400B TIC236D TIC246D 20120101
BTA10-400B Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:TIC236D TIC246D 20001115
全选
Total found 9 in 217540143