BTA10-400BW ST Microelectronics   TRIAC|400V V(DRM)|10A I(T)RMS|TO-220 20021229
BTA10-400BW ST   [替换型号]Possible Analogue:Littelfuse Q4010LH5 20120119
全选
Total found 2 in 217540143