FQA40N25 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQA40N25 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-247VAR 20031026
FQA40N25 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-247VAR 20031022
FQA40N25 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP264 20120118
FQA40N25 FAIRCHILD TO-3P   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ42N25P 20120108
全选
Total found 5 in 217540143