P6KE24CA Diotec   20080919
P6KE24CA-G? COMCHIP   T.V.S. - Axial Lead600W 24V Bi-DirDO-155000-T&R 13 20080908
SMBJP6KE24CA Micro Semi DO-214AA   Transient Voltage Suppressor 20080429
SMBGP6KE24CA Micro Semi DO-215AA   Transient Voltage Suppressor 20080429
P6KE24CAS EIC   20070109
P6KE24CA EIC   20070109
SMBJP6KE24CA MCC   20061101
P6KE24CA MCC   20061101
P6KE24CA TSC   20060710
P6KE24CA Fairchild Semiconductor Corp   20060608
P6KE24CA   SCHUTZ DIODE 600W BIDIREKTIONAL 20.5V 20040407
P6KE24CA Fairchild   20040306
P6KE24CA Diotec GmbH   20040303
P6KE24CA Fagor DO-15   Transient Voltage Suppressor (TVS) 20040226
P6KE24CA MicroSemi T-18   Transient Voltage Suppressor[Qual Data] 20030320
P6KE24CA MicroSemi T-18   Transient Voltage Suppressor 20030320
CHFP6KE24CA MicroSemi DIE   Transient Voltage Suppressor 20030320
P6KE24CA Rectron   [替换型号]Possible Analogue:Motorola P6KE24CA 20120119
BZW06-20B ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes P6KE24CA 20120119
P6KE24CA Diodes   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Diodes P4KE24CA 20120118
P6KE24CA Motorola   [替换型号]Possible Analogue Rectron P6KE24CA 20120117
P6KE24CA Littelfuse   [替换型号]Possible Analogue ST P6KE30A 20120117
全选
Total found 23 in 217540143