P6KE27CA Diotec   20080919
P6KE27CA-G? COMCHIP   T.V.S. - Axial Lead600W 27V Bi-DirDO-155000-T&R 13 20080908
SMBJP6KE27CA Micro Semi DO-214AA   Transient Voltage Suppressor 20080429
SMBGP6KE27CA Micro Semi DO-215AA   Transient Voltage Suppressor 20080429
P6KE27CAS EIC   20070109
P6KE27CA EIC   20070109
SMBJP6KE27CA MCC   20061101
P6KE27CA MCC   20061101
P6KE27CA TSC   20060710
P6KE27CA Fairchild Semiconductor Corp   20060608
P6KE27CA   SCHUTZ DIODE 600W BIDIREKTIONAL 23.1V 20040407
P6KE27CA Fairchild   20040306
P6KE27CA Diotec GmbH   20040303
P6KE27CA Fagor DO-15   Transient Voltage Suppressor (TVS) 20040226
P6KE27CA ST   TRANSIL 20031102
P6KE27CA MicroSemi T-18   Transient Voltage Suppressor[Qual Data] 20030320
P6KE27CA MicroSemi T-18   Transient Voltage Suppressor 20030320
ST04-27 Shindengen   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes P6KE27CA 20120119
P6KE27CA ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Microsemi P5KE22C 20120119
P6KE27CA ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST P6KE27CA 20120118
P6KE27CA Diodes   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Diodes P6KE27C 20120118
P5KE24CA Microsemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST P6KE27CA 20120117
P5KE24C Microsemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST P6KE27CA 20120117
P5KE22CA Microsemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST P6KE27CA 20120117
P5KE22C Microsemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST P6KE27CA 20120117
全选
Total found 26 in 217540143