STB10NA40-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-262VAR 20031026
STB10NA40-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-262VAR 20031022
全选
Total found 2 in 217540143