STP12NB30FP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE PowerMESH MOSFET 20040407
STP12NB30FP ST   N-CHANNEL 300V 0.34 OHM 12A TO-220/TO-220FP POWERMESH MOSFET 20031102
STP12NB30FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 6.5A I(D) | TO-220AB 20031026
STP12NB30FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 6.5A I(D) | TO-220AB 20031022
STP12NB30FP ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFI740A 20120119
全选
Total found 5 in 217540143